آشنایی با بهترین پارک های ساحلی کیش

پارک ساحلی سیمرغ، تفریح و استراحت در کنار دریا

به گزارش وانانیوز، 
اگر دوست دارید تنی به آب بزنید و در میان آب‌های گرم خلیج فارس شنا کنید، در این پارک ساحلی در تور کیش این امکان فراهم شده است که آقایان بتوانند شنا کنند. همچنین، برای کودکان و نوجوانان در این پارک ساحلی، امکانات و بازی‌های لذت‌بخش و سرگرم کننده فراهم شده است که خیال شما را از بابت سرگرم شدن آن‌ها راحت می‌کند.پارک ساحلی سیمرغ، بسیار پاکیزه است و شن‌های نرم و نقره‌ای رنگ این ساحل، بدون مزاحمت زباله و آشغال، به زیبایی تمام به چشم می‌آیند.در پارک ساحلی سیمرغ، انواع ورزش‌ها و تفریحات آبی و ساحلی همچون شاتل، پاراسل، قایق‌های موتوری و پارویی و پدالی، بنانا، جت اسکی، موتورسواری و نیز تفریحات ساحلی مخصوص کودکان وجود دارد.همچنین، پیست دوچرخه سواری این ساحل از جمله ویژگی‌های عالی آن به حساب می‌آید.نزدیکی و مجاورت با دلفیناریوم جزیره‌ کیش هم می‌تواند از ویژگی‌های مثبت این پارک ساحلی به شمار بیاید. اگر دوست دارید در نوار ساحلی جزیره‌ی کیش، قدم بزنید و در کنار دریا و امواج خروشان پیاده‌روی کنید، پارک ساحلی سیمرغ کیش بهترین گزینه برای شما‌ با یک تور ارزان کیش به حساب می‌آید. این پارک ساحلی زیبا، این امکان را به شما می‌دهد که درحالی که صدای امواج و هیاهو و غوغای مرغان دریایی با هم آمیخته است، به تماشای غروب دل‌انگیز جزیره بنشینید. همچنین، دیدن سر برآوردن خورشید در این ساحل می‌تواند یک تجربه‌ شگفت انگیز و به یاد ماندنی برای شما باشد.علاقمندان به هنر عکاسی، از گشت و گذار در این پارک ساحلی لذت خواهند برد.

چرا که تندیس‌ها و مجسمه‌های بی‌نظیر و زیبایی در این پارک وجود دارد که چشم انداز زیبایی را برای عکاسی به وجود آورده است. به ویژه تندیس بزرگی از یک سیمرغ، که جذابیت این پارک را چندین برابر کرده است.سفر به این جزیره‌ی زیبا و چشم نواز می‌تواند در دسته‌ بهترین تجربیات زندگی شما قرار بگیرد. شما می‌توانید سفر به جزیره‌ کیش را با قمیتی بسیار مناسب‌تر و ارزان‌تر از چیزی که فکر می‌کردید، تجربه کنید. کافیست به صفحه‌ تور لحظه آخری کیش سری بزنید و با مشاهده‌ لیست تورهای ارزان قمیت و با برنامه ریزی عالی، تور دلخواه خود را انتخاب کرده و یک سفر عالی را در پیش رو داشته باشید.

 

 

پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش، آرامش در کنار دریا

جزیره‌ی کیش آنقدر جاذبه و مکان‌های دیدنی دارد، که در هنگام گشت و گذار در جزیره، حتما در انتهای روز نیاز دارید کمی استراحت کنید. شنیدن صدای امواج آرام و لطیف دریا و هیاهوی مرغان دریایی بر فراز امواج، می‌تواند خستگی را از تن شما به در کند. این پارک ساحلی بزرگ و بسیار زیبا و چشم نواز، بیشتر محیط مناسبی برای افرادی است که آرامش را به هیاهو و بازی و سرگرمی‌های پرهیجان ترجیح می‌دهند. پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش، در نوار ساحلی جزیره و در ضلع شرقی آن قرار دارد. در اکثر مواقع، در این پارک ساحلی وسیع، افرادی را می‌بینید که به ماهیگیری مشغول هستند. همچنین به خاطر اینکه در تمام نقاط جزیره‌ی کیش، راه‌ها و مسیر‌هایی مناسب برای دوچرخه سواری وجود دارد، در این ساحل می‌توانید شاهد دوچرخه سواری در کنار دریا باشید و خودتان‌ هم می‌توانید دوچرخه اجاره کنید و از این تفریح سرشار از آرامش و لذت در نوار ساحلی جزیره، لذت ببرید. اگر قصد دارید در جزیره‌ی کیش پیاده روی کنید هم می‌توانید در این پارک ساحلی این ورزش را انجام دهید. چرا که وسعت این پارک ساحلی به قدری است که می‌توانید بدون اینکه از محدوده‌ی پارک خارج شوید، ساعت‌ها پیاده روی کنید.برای کودکان و نوجوانان هم حضور در این پارک ساحلی می‌تواند بسیار لذت بخش باشد. این پارک محیطی امن و سالم و بسیار پاکیزه دارد که از ویژگی‌های مثبت یک پارک ساحلی خوب به شمار می‌آید. همچنین، شن‌های نرم و درخشان و شکل پذیر این ساحل، این امکان را به شما می‌دهد که مجسمه و اشکال مختلفی را بسازید. شن بازی از تفریحات مورد علاقه‌ی همه‌ی سنین و به ویژه کودکان است که در این ساحل، به خوبی امکان این تفریح سرگرم کننده و سالم وجود دارد. در هنگام قدم زدن در پارک ساحلی مرد ماهیگیر، اجسام ساخته‌ شده توسط افراد با استعداد و هنرمند با استفاده از شن و ماسه‌های دریایی بسیار چشم نواز است. همچنین انواع صدف و گوشماهی و انواع رهاورد‌هایی که امواج به همراه خود از دل دریا به ساحل می‌آورند، می‌تواند برای شما جذاب و دیدنی باشد.

 

چرا مرد ماهیگیر؟

علت نامگذاری این پارک ساحلی به نام مرد ماهیگیر، وجود یک مجسمه‌ی بزرگ فیگوراتیو از یک مرد ماهیگیر است که دوازده متر طول دارد. این مجسمه‌ی بسیار بزرگ و زیبا، از جاذبه‌های جزیره‌ی کیش به شمار می‌آید و همچنین به عنوان بزرگترین مجسمه‌ی فیگوراتیو ایران شناخته شده است.پارک ساحلی مرد ماهیگیر، یک مکان سالم، لذت بخش و بی‌نظیر برای تفریح و استراحت شما است.اگر علاقمندید که سفری خوش و لذت بخش و با برنامه ریزی قبلی و در عین حال، با قیمتی بسیار مناسب و ارزان به جزیره‌ی کیش داشته باشید، حتما از صفحه‌ی تور لحظه آخری کیش بازدید کنید و با مشاهده‌ی لیست قیمت‌ها و شرایط تورهای کیش، تور دلخواه خود را پیدا کنید و یک سفر عالی و خاطره انگیز را در پیش رو داشته باشید.

منبع: https://vananews.com/fa/news/368933/%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D9%84%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%B1%D8%BA-%D8%AA%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%AD-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Danielle خدملت ترخیص کالا سیب رایانه MaHbOoOob BaNoO دانستنی هایی در ارتباط با گربه های خانگی تعمیرات موبایل آرا سرویس Cherese